Zone (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori
