Zone (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион
