Zone (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Region
ta: பகுதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
