Zone (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Markup
uk: Розмітка

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Region
uk: Область

en: Zones
uk: Зони

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Zone
uk: Зона
