Zone (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə
