Zone (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Region
be: Рэгіён

en: Machine name
be: Машынная назва
