Zone (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Region
bg: Област на сайта
