Zone (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
