Zone (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Region
ca: Regió

en: Machine name
ca: Nom-màquina
