Zone (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Summary
da: Resumé

en: Zones
da: Zoner

en: Machine name
da: Internt navn
