Zone (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Zones
de: Zonen

en: Machine name
de: Systemname

en: Hide by default
de: Standardmäßig ausblenden

en: Administer zones
de: Zonen verwalten
