Zone (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་
