Zone (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Region
el: Περιοχή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
