Zone (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono
