Zone (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Region
et: Regioon

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Zone
et: Tsoon
