Zone (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Region
eu: Atal

en: Machine name
eu: Makinaren izena
