Zone (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Region
fi: Alue

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Zone
fi: Vyöhyke
