Zone (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Region
gl: Área

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Zone
gl: Zona
