Zone (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર
