Zone (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Markup
he: מרקאפ

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Region
he: איזור

en: Machine name
he: שם מכונה
