Zone (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Markup
hi: मार्कअप

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Summary
hi: सारांश

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Machine name
hi: मशीन नाम
