Zone (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Region
hr: Regija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
