Zone (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Region
hu: Régió

en: Zones
hu: Zónák

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Zone
hu: Körzet

en: Administer zones
hu: Zónák kezelése
