Zone (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
