Zone (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Summary
it: Sommario

en: Region
it: Regione

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
