Zone (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Markup
ja: マークアップ

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Summary
ja: 概要

en: Region
ja: リージョン

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Zone
ja: ゾーン
