Zone (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
