Zone (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Region
my: နယ်ပယ်
