Zone (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Zone
pl: Strefa
