Zone (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Region
fa: ناحیه

en: Machine name
fa: نام دستگاه
