Zone (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Region
ps: سيمه
