Zone (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Region
ro: Regiune

en: Machine name
ro: Numele mașinii
