Zone (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Markup
ru: Разметка

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: Region
ru: Область

en: Zones
ru: Зоны

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Zone
ru: Зона

en: Hide by default
ru: Скрыто по умолчанию
