Zone (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Zone
sk: Zóna
