Zone (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Zone
sv: Zon
