Zone (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Markup
te: మార్కప్

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: Region
te: ప్రాంతం
