Zone (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
