Zone (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Markup
tr: Biçim

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Summary
tr: Özet

en: Region
tr: Bölge

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Zone
tr: Bölge
