Zone (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Markup
vi: Mã định dạng

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Region
vi: Vùng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Zone
vi: Vùng
