ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: - Select -
ar: - اختر -
