ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu
