ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда
