ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Wrapper
ca: Contenidor
