ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Medium
cy: Canolig
