ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Panels
da: Paneler

en: - Select -
da: - Vælg -
