ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
