ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: - Select -
et: - Vali -
