ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Panels
eu: Panelak

en: Medium
eu: Ertaina

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
