ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Panels
fi: Paneelit

en: Medium
fi: Keskiverto

en: - Select -
fi: - Valitse -
