ZonePanels (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: - Select -
gl: - Seleccione -
